O firmie

Firma Wanmartex - wiodący producent śrutów technicznych-śrutów ciętych z drutu.

Nasz zakład zlokalizowany jest w Świdnicy,woj. dolnośląskie przy drodze krajowej nr.35 Wrocław-J.Góra.

Od ponad ćwierćwiecza (1990 rok) produkujemy ścierniwo-śrut stalowy-cięty z drutu, i zaopatrujemy wszelkie zakłady przemysłu metalowego, motoryzacyjnego,konstrukcji stalowych, antykorozyjnych oraz stocznie, huty, odlewnie staliwa oraz żeliwa - w tym i sferoidalnego - w nasz produkt.

Jesteśmy również eksporterem na rynek unijny.

Wysoką jakość naszych produktów docenili partnerzy z Unii Europejskiej oraz Serbii z którymi kooperujemy - zaopatrując Ich w naszej wysokiej jakości ścierniwo.

Naszą działalność cechuje elastyczne podejście do każdego kontrahenta a co za tym idzie pomagamy w doborze najbardziej odpowiedniego ścierniwa do zaplanowanych zadań.

Śrut naszej produkcji jest wysokoudarowym, wolno zużywającym się medium stosowanym wszędzie tam gdzie potrzebna jest najwyższa jakość czyszczenia za minimalną cenę.

Dzięki współpracy z kadrą inżynieryjno-techniczną producentów oczyszczarek oraz specjalistów z AGH jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni rodzaj ścierniwa do każdego zadania oczyszczania powierzchni stalowych.

Zamówienia - dzięki utrzymywaniu stałych zapasów magazynowych - realizujemy natychmiast-a zamówiony materiał dowozimy własnym transportem loco magazyn klienta, a nasz magazyn - po wcześniejszym uzgodnieniu-wyda towar w ciągu całej doby.

W naszej ofercie posiadamy również śrut balastowy - balast stalowy.

Jest to śrut stalowy-niepełnowartościowy(wymieszane i ponadnormatywne frakcje, niektóre partie zaoliwione etc.)

Zapraszamy do współpracy,gwarantujemy stałe zapasy magazynowe = szybkie dostawy oraz niskie ceny.

Szybki kontakt

P.P.H.U. WANMARTEX
ul. Wodna 4
58-100 Świdnica
Tel/Fax: 74/853-45-06
E-mail: biuro@wanmartex.pl
Kom: 609-557-436

Imię i nazwisko
E-mail *
Wiadomość
   Help